Ppolska.starec← UrzadnikУвійти

VII SA/Wa 525/07

Адміністративні суди2008-08-20
Номер справи
VII SA/Wa 525/07
Суд
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
Дата рішення
2008-08-20
Тип
Postanowienie WSA w Warszawie

Судді

Halina Kuśmirek

Резолютивна частина

Odrzucono skargę

Текст рішення

SENTENCJA Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie w składzie następującym: Przewodniczący Sędzia NSA Halina Kuśmirek po rozpoznaniu w dniu 20 sierpnia 2008r. na posiedzeniu niejawnym sprawy ze skargi A.M. - [...] w Ł. na decyzję Ministra Zdrowia z dnia [...] grudnia 2006 r. znak : [...] w przedmiocie wygaśnięcia pozwolenia na obrót produktem biobójczym [...] postanawia odrzucić skargę A.M. - [...] w Ł. UZASADNIENIE Zgodnie z art. 58 § 1 pkt 3 oraz art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U z 2002r. Nr 153, poz. 1270 ze zm.) Sąd odrzuca skargę, gdy pomimo wezwania nie uzupełniono w wyznaczonym terminie braków formalnych skargi. Zarządzeniem z dnia 30 czerwca 2008 r. skarżący został wezwany do usunięcia braków formalnych skargi poprzez uiszczenie wpisu sądowego - w terminie 7 dni od dnia otrzymania wezwania, pod rygorem odrzucenia skargi. Powyższe wezwanie skarżący odebrał w dniu 7 lipca 2008 r., czyli termin do uzupełnienia braków formalnych skargi upłynął w dniu 14 lipca 2008 r. Z akt sprawy wynika, iż skarżący pomimo upływu wyznaczonego terminu nie dopełnił czynności nakazanej przez Sąd. Wobec powyższego na podstawie art. 58 § 1 pkt 3 oraz art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U z 2002r. Nr 153, poz. 1270 ze zm.) orzeczono, jak w postanowieniu.