Ppolska.starec← UrzadnikУвійти

III SA/Kr 457/08

Адміністративні суди2008-08-18
Номер справи
III SA/Kr 457/08
Суд
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie
Дата рішення
2008-08-18
Тип
Postanowienie WSA w Krakowie

Судді

Bożenna Blitek

Резолютивна частина

Odrzucono skargę

Текст рішення

SENTENCJA Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie w składzie następującym : Przewodniczący : Sędzia WSA Bożenna Blitek po rozpoznaniu w dniu 18 sierpnia 2008r. na posiedzeniu niejawnym sprawy ze skargi P. K. na decyzję Samorządowego Kolegium Odwoławczego z dnia [...] [...] w przedmiocie umorzenia postępowania p o s t a n a w i a : odrzucić skargę. UZASADNIENIE Zarządzeniem z dnia 15 kwietnia 2008r. P. K. został wezwany do uiszczenia wpisu sądowego w terminie siedmiu dni od dnia doręczenia wezwania, pod rygorem odrzucenia skargi. Z dowodu doręczenia wezwania wynika, że zostało ono odebrane przez żonę skarżącego w dniu 23 kwietnia 2008r. Termin do uiszczenia wpisu upłynął w dniu 30 kwietnia 2008r. Z adnotacji urzędowej wynika, że do dnia 6 czerwca 2008r. opłata nie wpłynęła. Mając powyższe na względzie Wojewódzki Sąd Administracyjny na mocy art. 220 § 3 p.p.s.a. w związku z art. 58 § 3 p.p.s.a. – orzekł jak w sentencji.